FIREMNÍ AKCE, PRONÁJEM A ZÁJEZDY

Společenské a komerční akce

Pavel Kožíšek vystupuje také mimo Divadlo kouzel. Jedná se o různé společenské a komerční akce, plesy, firemní večírky, městské slavnosti apod. Více info na www.pavelkozisek.cz nebo kontaktujte manažerku – mobil: 731 176 659, email: info@umeleckaagentura.cz.

Víte o městě, kde Pavel Kožíšek nehrál?

Je to město s kulturním sálem, kinem či Sokolovnou s kapacitou cca 300 a více míst! Dejte nám o něm vědět! Budeme moc rádi za tipy jak v Čechách, tak i na Moravě!

Pronájem Divadla kouzel

Originální prostředí vhodné pro pořádání různých společenských a firemních akcí: kongresy, konference, festivaly, školení, prezentace, umělecká vystoupení, casting, vzdělávací programy apod.

Možnost zadaných představení pro firmy. Pozvěte své zaměstnance a obchodní partnery do divadla na přátelská neformální setkání.

Vyberte si sami termín a titul. A nechte zmizet třeba svého šéfa! Po představení je možnost uspořádat v přízemí divadla v restauraci U kouzelníka další doprovodný program (kouzelníci u stolů čarují společně s hosty, živá hudba, karaoke apod.).

Možnost sestavení pořadu na klíč. Vyberte si umělce z největší databáze umělců a VIP osobností, kterou najdete na www.umeleckaagentura.cz.

Salonek Harryho Houdiniho je ideální při pořádání podobných akcí jako sídlo organizačního štábu, tiskové centrum, místnost pro porotu, VIP hosty apod.

Zkušebna pro umělce (případně i s možností využití skladových prostor pro dekorace, kostýmy, aparaturu apod.).

ZÁJEZDNÍ AKCE

Vydra v novém Kožíšku!

plakat - vydra v novm koku

V současné době velice úspěšný celovečerní zábavný pořad s populárním hercem Václavem Vydrou. Těžký útok na vaši bránici! Skvělý humor a originální kouzelnická show. Na jevišti oběma protagonistům sekundují v roli asistentky půvabné české modelky Hanka Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Anebo také možná právě vy!

Kožíšek je jako nový dobře sluší Krampolovi!

plakat-krampol

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s populárním hercem a bavičem Jiřím Krampolem. Jedinečný humor, skvělá zábava a strhující kouzelnická show. Je to zkrátka jízda! S oběma hlavními protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hanka Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

Kožíšek jako Hron!

plakat-hron 2

Celovečerní zábavný pořad Pavla Kožíška s všestranným bavičem, populárním imitátorem a zpěvákem Vladimírem Hronem. Spojení dvou bavičů, které zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma hlavními protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hanka Mašlíková nebo Martina Dvořáková.