POKLADNA

Telefonické a internetové rezervace:
Vyřizujeme průběžně, zpravidla pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 a v hrací den od 8.00 do 16.00. Bez zpětného potvrzení jsou internetové rezervace neplatné!

Otevírací doba kamenné pokladny:
60 minut před představením (vyjma školních představení).

Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Mírové náměstí 44
250 65 Líbeznice u Prahy
tel.: 731 176 659
e-mail: vstupenky@divadlokouzel.cz
www.divadlokouzel.cz


POZOR: Veškeré slevy a poukázky na vstupenky lze uplatňovat pouze v pokladně divadla a je nutné je hlásit před vlastní rezervací nebo zakoupením vstupenek!!! 
Na každou zakoupenou vstupenku lze použít pouze jeden druh slevy! Slevy a poukázky nelze uplatňovat při nákupu vstupenek on-line a v předprodejních sítích.

Rezervace vstupenek – klikni zde

 

Forma úhrady v pokladně divadla:

Hotově:
Vstupenky si vyzvednete osobně v pokladně divadla. V divadle nelze platit platební kartou.

Bankovním převodem:
Vstupenky si pohodlně a zdarma vyzvednete před představením v pokladně divadla nebo vám je v případě zájmu můžeme zaslat jako doporučený dopis (poštovné 60 Kč).

V pokladně divadla můžete platit poukázkami:

SODEXHO PASS: Flexi Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Relax Pass
EDENRED: Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Sport&Kultura
ACCOR: Sport & kultura, Multi, Multi benefit, Dárkový
CHEQUE DÉJEUNER: Unišek, Unišek+, Cadhoc

Tyto typy poukázek lze uplatňovat pouze osobně v pokladně divadla a nelze je uplatňovat při zasílání vstupenek na dobírku ani v předprodejních sítích. Při platbě těmito poukázkami nelze uplatnit žádnou slevu!!!

POZOR: Veškeré slevy a poukázky na vstupenky lze uplatňovat pouze v pokladně divadla a je nutné je hlásit před vlastní rezervací nebo zakoupením vstupenek!!! Na každou zakoupenou vstupenku lze použít pouze jeden druh slevy! Slevy a poukázky nelze uplatňovat při nákupu vstupenek on-line a v předprodejních sítích.