FAQ


Přečtěte si prosím pozorně následující řádky, než budete telefonovat do divadla nebo psát email s dotazem. Možná to ušetří nejen váš čas…  🙂

Mám malé dítě, uvidí dobře?
Ano. Hlediště je hodně zkosené, takže i malé děti ze všech sedadel v sále dobře vidí na jeviště. Podívejte se na fotografii ze školního představení.

Mohou na dětská představení jít do hlediště i rodiče?
Ano, samozřejmě. Divili byste se, ale na naše dětská představení chodí i dospělí bez dětí.

Je možnost objednat si nějakou vstupenku pro celou rodinu, popřípadě že nikoliv platí děti vstupenku i když mají 2 roky?
Dětská představení jsou vhodná pro děti od 3 let. Pokud chcete vzít mladší dítě, musí mít také vždy svojí vlastní vstupenku. V zájmu všech diváků prosíme pokud možno, neberte s sebou menší děti (do tří let). Pokud ale přijdete i s menšími dětmi, samozřejmě vám s nimi umožníme přístup do sálu. Rodinné vstupné nemáme, námi používaný předprodejní systém jej neumožňuje.

Mám poukázku na vstupenku zdarma nebo chci uplatnit slevu. Jak mám postupovat?
Veškeré slevy a poukázky na vstupenky lze uplatňovat pouze v pokladně divadla a je nutné je hlásit před vlastní rezervací nebo zakoupením vstupenek!!! Na každou zakoupenou vstupenku lze použít pouze jeden druh slevy!

Mám jistotu, že bude opravdu vystupovat osobně Pavel Kožíšek a ne za něho někdo jiný jako alternace?
Ano, máte naprostou jistotu, kterou garantujeme. Pavel Kožíšek nemá žádnou alternaci a ve všech jeho představeních vystupuje vždy on sám osobně. Za celou dobu existence divadla se nám ještě nikdy nestalo, že bychom například ze zdravotních nebo technických důvodů museli rušit jeho představení. V případě, že by ze závažných důvodů nebylo možné představení realizovat, vrátíme vám v případě, že jste zakoupili vstupenky přímo v Divadle kouzel vstupné v plné výši.

Vystupuje Pavel Kožíšek i mimo Divadlo kouzel?
Ano. Vystoupení Pavla Kožíška na akcích mimo Divadlo kouzel můžete domluvit s produkcí divadla: 731 176 659 nebo info@divadlokouzel.cz.

Můžeme se s Pavlem Kožíškem vyfotit nebo ho požádat o autogram?
Ano. Ve většině případů (pokud nemá ještě potom někde jinde pan Kožíšek představení a nepospíchá) je po dětských představení v salonku Harryho Houdiniho autogramiáda (podpisové karty zdarma), kde se s ním můžete vyfotit.

Jsem z Prahy, ale nemám auto. Dostanu se do Líbeznic u Prahy i autobusem MHD?
Ano. Do Líbeznic jezdí od stanice metra Ládví několik pravidelných autobusových linek Pražské integrované dopravy. Více informací naleznete zde.

Mám koupené vstupenky, ale z důvodu nemoci nemohu přijet. Můžete mi vstupenky vyměnit na jiný termín?
V takovém případě je nám líto, ale technicky to není možné. Zaplacené vstupné se dle obchodních podmínek nevrací a vstupenka se nevyměňuje.

Můžu vstupenky uhradit platební kartou?
Kartou můžete platit při zakoupení vstupenek on-line prostřednictvím předprodejního systému. V pokladně divadla můžete platit pouze v hotovosti.

Je možné dětem zakoupit nějaké kouzelnické hračky?
Ano, před a po představení můžete v předsálí divadla zakoupit různé kouzelnické rekvizity, hůlky, knížky a hračky Harry Potter. Využít můžete i náš kouzelnický e-shop, kdy vám zboží zašleme na dobírku.

Můžu uplatnit slevu ZTP a máte pro invalidy bezbariérový přístup?
Slevu na průkazy ZTP u nás uplatňovat nemůžete a nemáme bohužel bezbariérový přístup pro vozíčkáře. Pokud vozíčkářů není mnoho, technici je v případě představení Magická esa ochotně vynesou až do hlediště a po představení zpět dolů. V případě přestavení pro děti si musíte vynesení vozíčkáře zajistit vlastními silami. Vždy je ale nutné se před nákupem vstupenek o tom dohodnout v pokladně divadla. Jinak vám nemůžeme nic zaručit.

[cookie_after_accept] [/cookie_after_accept]