PROGRAM

Vážení diváci,
divadla jsou z důvodu vládního nařízení do odvolání uzavřená. Vstupenky se budou měnit na náhradní termíny po skončení vládních nařízení. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v lepších časech.

PhDr. Pavel Kožíšek
ředitel Divadla kouzel

 

POKLADNA DIVADLA
Telefonické a internetové rezervace vyřizujeme průběžně, zpravidla pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 a v hrací den od 8.00 do 16.00. Bez zpětného potvrzení jsou internetové rezervace neplatné!

Otevírací doba kamenné pokladny je 60 minut před představením.

VSTUPENKY ON-LINE
Konkrétní místa si vyberete on-line v programu divadla a vstupenky si rezervujete nebo zaplatíte kreditní kartou či bankovním převodem.

UPOZORNĚNÍ: On-line objednávka není možná v případě nároku na slevu vstupenek nebo výměnu poukázek za vstupenky. Chcete-li uplatnit jakékoli slevy nebo poukázky, obracejte se pouze přímo na pokladnu Divadla kouzel.

(pro školy)¹
Takto označená představení jsou pro určená pro školy – jednotná cena: 90 Kč a pedagogický doprovod zdarma. V případě volné kapacity sálu je představení přístupné i veřejnosti za zvýhodněných podmínek – jednotná cena: 120 Kč. Přednost při usazování v hledišti mají školy, potom rádi posadíme i ostatní diváky.Zakoupením vstupenky vyjadřujete svůj souhlas se
 všeobecnými obchodními podmínkami.